TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI
TECHNIK SPEDYTOR
TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
TECHNIK HOTELARSTWA
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
TECHNIK WETERYNARII
TECHNIK GEODETA
TECHNIK GEODETA
 Strona:  1  
Witamy
2021-07-10

UWAGA!!! ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH!


Przypominamy! Kandydaci do nauki w ZSRiT w Powodowie powinni obowiązkowo dostarczyć: 1. Oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej  2. Oryginał zaświadczenia z wynikami egzaminu ósmoklasisty 3. Kartę zdrowia ze szkoły podstawowej 4. Odpis aktu urodzenia 5. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania i pobierania praktycznej nauki zawodu 6. 1 zdjęcie na legitymację szkolną + zdjęcie zapisane na płycie w formacie JPG

UWAGA MATURZYŚCI!!!
Odbiór świadectw maturalnych 05.07.2021r od godziny 13.00.

Jeśli ktoś nie zdał matury z jednego przedmiotu to do 10 lipca 2021 musi złożyć deklarację, że chce przystąpić do egzaminu poprawkowego dnia 24.08.2021 o godz. 9.00. Egzamin maturalny w terminie poprawkowym jest nieodpłatny dla wszystkich zdających.

REKRUTACJA 2021/2022
UWAGA ABSOLWENCI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH!!! Już od 17 maja 2021 można składać podanie do naszej szkoły w wersji elektronicznej 
Zapraszamy do nauki w naszej szkole - "Postaw na dobrą kartę swojej przyszłości"
Dotrzesz do Nas... NAUCZANIE ZDALNE TRWA...
Bądź bezpieczny – stosuj zasadę DDMA
Nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności. Każdy ma wpływ na to, jak szybko epidemia zostanie zahamowana. W jaki sposób możemy to zrobić? Wystarczy stosować zasadę DDMA, dzięki której chronimy siebie i innych:
D jak dystans D jak dezynfekcja M jak maseczka A jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe


Witamy na stronie Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych  im. Hipolita Cegielskiego!
Nasza szkoła mieści się w malowniczo położonym Powodowie, oddalonym 5 kilometrów od Wolsztyna.  ZSRiT w Powodowie od lat jest centrum kształcenia rolniczego w regionie. Jesteśmy też dumni z nowych kierunków kształcenia, które odpowiadają potrzebom współczesnego rynku pracy. Uczęszczanie do naszej szkoły jest w wielu rodzinach tradycją, rozsławiają nas absolwenci - wśród nich wielu znanych sportowców. Jesteśmy szkołą pięknie położoną i kameralną - słowem - wyjątkową!
Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny internetowej i Facebook!


 Strona:  1  
 liczba odwiedzin: 4403687      online: 2