TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI
TECHNIK SPEDYTOR
TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
TECHNIK HOTELARSTWA
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
TECHNIK WETERYNARII
TECHNIK GEODETA
TECHNIK GEODETA
 Strona:  1  
Witamy
2021-01-15


Bądź bezpieczny - stosuj zasadę DDMA 

Nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności. Każdy ma wpływ na to, jak szybko epidemia zostanie zahamowana. W jaki sposób możemy to zrobić? Wystarczy stosować zasadę DDMA, dzięki której chronimy siebie i innych:
D  jak dystans D  jak dezynfekcja M  jak maseczka A  jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe

KOMUNIKAT  DYREKTORA  SZKOŁY 

Od 19 października tj. od poniedziałku przechodzimy na zdalne nauczanie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r.

 

DRODZY RODZICE!!! 
ZWRACAMY SIĘ DO WAS Z PROŚBĄ O WSPARCIE I WSPÓŁPRACĘ W TEJ TRUDNEJ DLA WSZYSTKICH SYTUACJI. ZWRACAJCIE UWAGĘ CZY WASZE DZIECI SĄ ZDROWE. W RAZIE WYSTĄPIENIA JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI PROSIMY O KONTAKT Z WYCHOWAWCĄ LUB DYREKCJĄ SZKOŁY. ŻYCZMY SOBIE WSZYSCY WYTRWAŁOŚCI I SPOKOJU. DYREKCJA ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych 
im. Hipolita Cegielskiego w Powodowie   - dobra szkoła!

Zmień zdolności na umiejętności! Wybierz technikum, wybierz sukces!  Wybierz szkołę, wybierz zawód - "Zawodowcy z Powodowa"
       


CZY WIECIE, ŻE NASZA SZKOŁA TO: 100 letnia tradycja i doświadczenie, nowoczesne metody nauczania, najlepsi nauczyciele, praktyki w nowoczesnych firmach, nauka języków obcych i nowoczesne sale.
REALIZUJEMY PROJEKTY:
* Projekty Unijne: 1. Podnoszenie jakości kształcenia poprzez nowoczesną edukację zawodową w Powodowie 2. Czas Zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska * Inne projekty: 1. Szkoła promująca szkolne kluby sportowe pod patronatem Studium Prawa Europejskiego 2. "Szkolny Klub Sportowy" pod patronatem SZS Wielkopolska  
  


Witamy na stronie Zespołu Szkół Rolniczych i Technicznych imienia Hipolita Cegielskiego.


Nasza szkoła mieści się w malowniczo położonym Powodowie, oddalonym 5 kilometrów od Wolsztyna. 

ZSRiT w Powodowie od lat jest centrum kształcenia rolniczego w regionie. Jesteśmy też dumni z nowych kierunków kształcenia, które odpowiadają potrzebom współczesnego rynku pracy.

Uczęszczanie do naszej szkoły jest w wielu rodzinach tradycją, rozsławiają nas absolwenci - wśród nich wielu znanych sportowców. 

Jesteśmy szkołą pięknie położoną i kameralną - słowem - wyjątkową!

 

Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny internetowej! Strona:  1  
 liczba odwiedzin: 3957012      online: 1