Dzisiaj jest 18-07-2024
szukaj
szukaj
zdd3_(1645112211).jpgzdd4_(1645112212).jpgfotoggg_(1656501409).jpgzdd5_(1645112212).jpgzdd2_(1645112211).jpg

PIKNIK SZKOLNY

Bardzo fajną niespodziankę sprezentowaliśmy sobie w ostatni piątek w ramach naszych lekcji. Szkoła „pod chmurką” oprócz zrobienia plakatu o wymarzonych wakacjach, nakręceniu filmiku promującego kierunek czy zrobienia ciekawej stylizacji fryzury, polegała na przygotowaniu koca piknikowego. Każda klasa mogła wybrać swoją tematykę i tak np. marynarze z kl.I TW przypłynęli na statku, weterynarze z klasy drugiej otwarli małe zoo z pluszowych zwierzątek, w kl. III żywienia można było spróbować pizzerek, kulek brownie i owoców a kl. IV architektury urządziła lunch kawowy w stylu Bridgertonów [-> patrz zdjęcia w galerii]. Wśród kilku plażowych kółek i parasoli, kosiarki do trawy czy małego traktorka znalazł się super koc ręcznie zdobiony kwiatami.
Wspaniałe mamy z Rady Rodziców częstowały nas słodkimi wypiekami, deserkami i pieczoną kiełbaską. Kochane nauczycielki „z pałacu” nalewały pyszne lemoniady. Było też stoisko z popcornem i lodami, a to wszystko dzięki naszym ofiarodawcom [-> patrz zdjęcie tablicy sponsorów w galerii], którym jesteśmy BARDZO, VERY MUCH, SEHR WDZIĘCZNI!!!
Pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji ogólnej wielodniowych zawodów zajęły klasy 2 TŻ, 3TŻ i 1 TW (które otrzymały dofinansowanie do wycieczek). Wszystkim uczestnikom zabawy dyplomy i wyróżnienia wręczyły panie dyrektorki Alicja Golik i Anna Popiół. A głównymi organizatorkami i pomysłodawczyniami całego „zamieszania” były p. Kasia Ceglarek, Ania Okupska i Rada Rodziców reprezentowana przez p. Annę Kotlarską oraz p. Elizę Vasylyev. Bardzo pomocni byli sami uczniowie - nie tylko z Samorządu Uczniowskiego, których serdecznie pozdrawiamy i MUCHAS GRACIAS!!!.
Nie zabrakło oczywiście rewelacyjnej oprawy muzycznej na naszym pikniku! W czasie trwania całej imprezy dbali o to DJ Euro Junior. Przyjemnie było spalić trochę kalorii tańcząc kaczuszki, belgijkę, macarenę czy chocolate choco… Takich lekcji moglibyśmy mieć więcej, zwłaszcza, że tylko na naszym boisku da się ułożyć 3D-wymiarowy napis ZSRiT POWODOWO widoczny najlepiej z lotu ptaka.
Jak my wytrzymamy te dwa miesiące wakacji bez naszej kochanej szkoły😉


Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku - https://youtu.be/MO3SVleBr2A

 

 GALERIA

Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych im. H. Cegielskiego w Powodowie

Powodowo
64-200 Wolsztyn

tel. 68 384-36-75
tel. fax. 68 384-38-38
zsrpowodowo@poczta.onet.pl
Deklaracja dostępności

Polityka prywatności RODO

Adres elektronicznej skrzynki podawczej ESP - EPUAP:
/4135832/zsrpow

epulap


Copyright © Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych im. H. Cegielskiego w Powodowie
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
 liczba odwiedzin: 6540045      online: 1
© 2022 MBEST