szukaj
szukaj
Aktualności

Szkolna Liga Lekkoatletyczna

Dnia 3.10.2017 roku o godzinie 8:00 26-osobowa grupa uczniów ZSRiT Powodowo razem z Panią Aleksandrą Bok oraz z Panem Arturem Walczakiem udała się na zawody do Poznania w ramach SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ. Zawodnicy z naszej szkoły wykazali się ogromną wolą walki i osiągnęli bardzo dobre rezultaty. Startując w konkurencjach takich jak: bieg na 100m, bieg na 400m, bieg na 800m, bieg na 1500m, skok w dal oraz pchnięcie kulą udało się wywalczyć dwa medale. Srebrny medal z wynikiem 4.94 m w skoku w dal zdobyła Nikola Horowska z klasy I TŻ. Złoto w samotnym biegu od startu do mety na dystansie 1500m z wynikiem 4:10:31 zdobył uczeń klasy maturalnej Nikodem Dworczak z IV TŻ. Gratulujemy wszystkim, którzy reprezentowali ZSRiT Powodowo!