|
<p>W czwartek 18 czerwca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod przewodnictwem Patryka z 4TS odbył się w naszej szkole Dzień Pustej Klasy. Wszelkie zajęcia odbywały się więc na boisku szkolnym i w jego okolicy. Jedyną rzeczą, która pozostała w szkole było karaoke prowadzone przez dziewczyny z kl. 1TA - Natalię, Paulinę i Agatę.</p>
<p>Najbardziej emocjonujące rozgrywki z sędzią p. Czarneckim i pomocniczym p. Smoleniem trwały na meczach piłki nożnej, gdzie siedem drużyn z różnych klas walczyło o „mundialowy” puchar;) Najlepsi okazali się uczniowie z kl. 1TE z niezłym strzelcem Michałem Kupś, drudzy to Ekipa Północnego Azymuta, trzecia okazała się Jedność Grom a potem jeszcze Gieroj FC, FC Kaucja i Coco-jumbo.</p>
<p>Wiele setów zagrały też mieszane teamy przy siatce m.in. Drużyna Olgii, Blanki, Leny i Natalii oraz Team Julii, Kariny, Tomasza i Pawła. Sędziowały tutaj Patrycja Wojciechowska i Maja Tłuczek a pieczę sprawował p. Dolczewski. Wśród innych atrakcji można było znaleźć - u Karoliny i Zosi - skoki na skakance i kręcenie hula-hop albo rzuty do tarczy z Emilią i Olą. Po 400 obrotów wykonały Emilia Kaffler i Natalia Błoszyk a w skakance lepsza od Marceliny Godawa, Jessici Serweta i Ksenii Zhabinskiej okazała się pani Emilia Brychcy! Ponad 100pkt. w darcie rzucił Aleks Stachowiak, 90p. miały Oliwia Wośkowiak, Paulina Kozłowska i Oliwia Rzeźnik a 84p. Hubert Duda.</p>
<p>Każdy chętny mógł spróbować się w badmintonie, przeciąganiu liny i robieniu wodnych baloników. Kto chciał, kolorował obrazki XXL, rozwiązywał zadania z różnych przedmiotów (np. Pani Krystyna Lisiecka z polskiego) lub ćwiczył odbicia golfowe (np. P. Rubach). Bardzo ciekawe miejsce pod namiotem przygotowali Antoni i Alan z kl. 4TG, którzy w orginalny sposób przepowiadali przyszłość:) Wiele rozgrywek planszowych i nie tylko odbywało się na kocach przybyłych „piknikowiczów”. Każdy kto chiał, mógł znaleźć dla siebie zajęcie lub po prostu delektować się słońcem i dniem bez lekcji.</p>
<p>Wspaniałe przekąski w postaci popcornu i waty cukrowej ofiarowała nam ekipa nauczycieli z pałacu a pomagali im m.in. Julia i Nikodem z 4TŻ. Wyśmienite lemoniady z arbuza, truskawek i cytrusów można było wypić dzięki kochanym nauczycielkom „z internatu” oraz Martynie P,. Martynie S., Agacie R., Julii L., Julii P. i Karolinie z 3TŻ. Smacznymi ciastami można było się częstować tylko dlatego, że uczniowie sami je upiekli lub przynieśli z domu. Na tym słodkim stoisku u Magdy z 1TŻ i Oli z 1TS trwała też zbiórka charytatywna dla Mai i Nadii z przedszkola w Nowej Wsi - na ich konto z czerwcowych akcji wpłaciliśmy ogółem darowiznę 200zł.</p>
<p>Gorącego i apetycznego grilla przygotowali i obsługiwali niezastąpieni chłopacy pod nadzorem super nauczycieli z warsztatów z kierownikiem Filipem Dryką na czele. A kiełbaskę na niego zasponsorowała nam niezawodna Rada Rodziców z przewodniczącą panią Elizą Filipowską-Vasylyev.</p>
<p>Z wszystkich ludzi, którzy w jakikolwiek sposób przyczyni się do organizacji tego pikniku nasze technikum jest bardzo dumne - zasługujecie na pochwałę i udany wypoczynek wakacyjny. Na wielu z Was można liczyć!</p>
|
|
|