Mamy to!2017-12-04
Mamy to!
Dnia 30.11.2017 w Trzciance odbyły się zawody strefowe (1/2 finału wojewódzkiego) w Badmintonie Drużynowym. Dziewczęta w składzie Szaranek Adrianna, Fabiś Angelika i Kaźmierczak Aleksandra, gładko pokonały zespoły z Grodziska Wielkopolskiego (3:0) oraz Gniezna (3:0). Tym samym nasze zawodniczki uplasowały się na pierwszym miejscu, a to daje im prawo do startu na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego. Chłopcy zameldowali się na drugim stopniu podium pokonując zespoły z Gniezna (3:0) oraz z Grodziska Wielkopolskiego (3:0),przegrali jedynie z drużyną z Poznania (2:3). Szkołę reprezentowali Bear Filip, Wójcik Kacper oraz Tyszka Maciej, chłopcy również awansowali do finału wojewódzkiego. Gratulujemy!