Samorząd Uczniowski | 2023-09-28 |
|
<div style="text-align:center">
<div style="text-align:left">
<p><span style="font-family:tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size:small"><strong>OPIEKUNEM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO JEST MGR KATARZYNA CEGLAREK</strong></span></p>
<p><span style="font-family:tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size:small"><strong>Samorząd Uczniowski – rok szkolny 2023/2024</strong></span></p>
<p><span style="font-family:tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size:small"><strong>Rada Samorządu Uczniowskiego:</strong><br />
Przewodniczący: Zofia Heinrich III TŻ<br />
Wiceprzewodniczący: Jaśmin Odrobny III TM<br />
Sekretarz: Irmina Kaczmarek IV TA</span></p>
<p><span style="font-family:tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size:small"><strong>Członkowie SU:</strong><br />
Bielawny Jakub II TE<br />
Bździak Otylia II TG<br />
Curzydło Zofia I TH<br />
Dubaniewicz Marcelina III TW<br />
Dulat Jan II TM<br />
Fabiś Elwira II TŻ<br />
Fligier Adrianna II TA<br />
Godawa Marcelina I TA<br />
Górski Nikodem I TW<br />
Hyża Nicola II TH<br />
Kajda Liliana II TW<br />
Kanecka Agata II TS<br />
Kokocińska Wiktoria III TS<br />
Konieczek Kacper I TM<br />
Kryś Wiktoria II TW<br />
Księżnik Maksymilian III TM<br />
Kubaś Nicola II TH<br />
Lewandowska Maja IV TŻ<br />
Malcher Patryk II TS<br />
Maliszewska Milena IV TG<br />
Marciniak Zofia II TŻ<br />
Moder Julia III TS<br />
Nawracała Zofia I TG<br />
Nowak Alicja I TH<br />
Nowak Filip I TA<br />
Nowak Wiktoria I TŻ<br />
Pocztowa Patrycja II TA<br />
Pokorska Roksana I TS<br />
Rybicki Antoni I TW<br />
Rychły Filip IV TW<br />
Saganiak Michał IV TW<br />
Sherbu Ilia IV TE<br />
Sierżant Natalia IV TA<br />
Skrzypczak Ewelina III TŻ<br />
Sthul Weronika I TS<br />
Styzińska Lena II TB<br />
Sypniewska Amelia II TG<br />
Szczepaniak Nikodem IV TS<br />
Szuster Paweł I TM<br />
Śmiałek Mateusz IV TM<br />
Tomiak Julia II TB<br />
Tomys Agata I TŻ<br />
Vasylyev Nikola III TW<br />
Vitkovskis Fabian II TE<br />
Wasiołek Zuzanna IV TS<br />
Wawrzyński Wojciech III TG<br />
Zewar Alex I TE<br />
Żurawicki Rafał III TG</span><br />
</p>
</div>
<div style="text-align:left"> </div>
<div style="text-align:left"> </div>
</div>
<div style="text-align:left"> </div>
|
|
|